O webu - Jakub Švec Jakub Švec - web nejen o dopravě

O webu

Během roku 2019 se ke mně dostalo několik kusů různých komponentů odbavovacích zařízení. Dohledat k nim nějaké podrobnější informace, schémata zapojení, atd.. bylo poměrně složité. Vesměs neexistoval jediný web, který by se na něco podobného zaměřoval. Po pár měsících zkoumání jsem se rozhodl předat své zkušenosti a poznatky zde, pomocí tohoto webu.

Doména tohoto webu byla zakoupena na konci roku 2019. Po dlouhém rozhodování jsem zvolil doménu jakub-svec.eu, která se mi tak nějak líbila a je dobře zapamatovatelná. Prvních několik měsíců jsem s webem spíše jen experimentoval a nacházelo se zde minimum článků. Po pár měsících počet článků a změn na webu nárůstal a web se začal dostávat do většího povědomí lidí. Dnes má web již něco přes 30 článků a denní návštěvnost webu je v průměru asi 30 lidí. Chodí mi také asi 3-6 mailů týdně s žádostí o pomoc, což mě velmi těší, protože mi to dodává zpětnou vazbu, že si tento web nepíšu jen tak pro sebe. Ozývají se také lidé, kteří mi zasílají další informace a já je velmi rád do článků přidám.

V lednu 2021 jsem navázal spolupráci s Jáchymem Klímou, který na web vytvořil pár článků ohledně odbavovacích systémů.

Časem jsem se také seznámil s Davidem Šteinerem a Tadeášem Karáskem, kteří na web také aktivně přispívají.

 

Ještě je vhodné dodat, že neručím za správnost informací v článcích, obvzláště v těch, které jsem nepsal já sám osobně (autor článku je vždy uveden).

 

 Vstoupit do diskuze